MY WAY - PIOSENKI FRANKA SINATRY

Frank Sinatra – człowiek legenda. Wspaniały aktor i genialny wręcz muzyk, który wciąż pozostaje niedoścignionym wzorem wielu piosenkarzy. Choć uwielbiany na estradzie, prywatnie wzbudzał wiele kontrowersji. Z jednej strony znany był jako kobieciarz i awanturnik o wyjątkowo wybuchowym charakterze, a z drugiej jako wielki filantrop i wierny przyjaciel. Wszystko to ma odzwierciedlenie w jego muzyce.

Jego głosu nie sposób nie rozpoznać i nie sposób zapomnieć.

Tak samo z utworami, które wykonywał. Choć stylistycznie zbliżone, jest wiele charakterystycznych pod względem muzyki i treści.

Do takich należą na pewno: „Love and marriage”, „My way”, „Strangers in the night”, “Something stupid”, “Fly me to the moon”, “Moon river”…

Koncert ten nada szyku i elegancji każdej okazji i spotkaniu.

Nie będzie tu naśladowanie głosu czy zachowania Sinatry. Chciałbym odnieść się do tej muzyki z własną wrażliwością i sentymentem, jaki mam dla każdej śpiewanej przeze mnie piosenki. Pomogą mi w tym profesjonalni instrumentaliści.

Czas trwania: ok. 60 min.

Ilość artystów: 2-5

Docelowa widownia: starsza młodzież, dorośli, seniorzy

Okazje i miejsca: na każdą okazję, a zwłaszcza Dzień Kobiet, Walentynki, imprezy firmowe, rodzinne rocznice, dni miasta, festyny…